Увага! Перед використанням цього веб-сайту уважно прочитайте ці умови.

Використання цього сайту означає, що ви приймаєте ці умови. Якщо ви не погоджуєтесь із цими умовами, просимо вас залишити цей веб-сайт. Ці умови регулюють використання сайту та будь-якого його вмісту (наприклад, тексту, даних, інформації, програмного забезпечення, фотографій або зображень). У даний час сайт, матеріали та послуги разом можуть називатися Сервіс.

  1. Сервіс не може й не перевіряє наявність орфографічних, граматичних чи будь-яких інших помилок. Макет буде надруковано, як ви його бачите під час затвердження в онлайн редакторі або в оригіналі завантаженого макету. Замовник несе особисту відповідальність, що всі матеріали, представлені для друку, не містять помилок.
  2. Сервіс не гарантує 100 % відповідність кольору й не може запобігти зсуву кольору по всьому тиражу. Сервіс не гарантує відповідність кольору, тому що відображено на моніторах замовника або на аналогічній продукції надрукованій на іншій техніці. Сервіс не несе відповідальності за зміну, які відбуваються під час конвертації з колірного простору RGB в CMYK. Претензії щодо кольору допускаються лише за наявності попередньо замовленої кольоропроби.
  3. Сервіс гарантує, що продукція не матиме дефектів пов’язаних із помилками друку, ламінації, різання або пошиття, якщо макети були створені з урахуванням вимог до них. Дефектами не вважаються відхилення, які не виходять за межі допустимих і загальноприйнятих стандартів, а також відхилень допустимих під час використання обладнання.

Обмеження відповідальності

У жодному разі жодна зі сторін не несе відповідальності ні за які (a) непрямі, спеціальні, наступні, каральні або штрафні збитки або (б) збитки, розмір яких перевищує 100 (сто) гривень (у тому числі збитки від неотримання доходів, втраченої вигоди, втрати репутації, втрати можливості використання, перерви в господарській діяльності або інших нематеріальних збитків), що виникають унаслідок або у зв’язку із Сервісом (у тому числі внаслідок використання, неможливості використання або результатів використання Сервісу, незалежно від того, чи ґрунтуються такі збитки на гарантії, контракті, правопорушенні, законодавчому акті або будь-якій іншій правовій теорії, навіть якщо яка-небудь зі сторін було повідомлено (чи мала знати) про можливість таких збитків.

Розміщення матеріалів користувачами

НЕ допускається розміщення або отримання через Сервіс створеного Користувачем зображення (далі — Зображення):

  • що містить елементи порнографії, насильства, що ображає почуття та гідності інших громадян;

  • а також будь-яких інших матеріалів, які можуть призвести до цивільної чи кримінальної відповідальності відповідно до чинного законодавства України;

  • порушує права конфіденційності, публічності, авторські або суміжні права без дозволу їх власника;

  • отриманої з анонімних або помилкових електронних адрес.

Забороняється використання нецензурних слів та висловів, а також висловів образливого характеру в особистому профілі Користувача та коментарях. Сервіс не несе відповідальності за зміст матеріалів, що розміщуються на сайті, однак залишає за собою право без повідомлення Користувача й без пояснення причин видаляти, переміщувати або редагувати матеріали, що мають непристойний або образливий зміст, що порушують авторські або суміжні права або іншим чином неприйнятні, на думку Адміністрації Сервісу..
Користувач самостійно та за власний рахунок зобов’язується врегулювати всі претензії третіх осіб, пов’язані зі створенням та розміщенням зображень.
Сервіс не несе відповідальності за правомірне або інше використання третіми особами Зображення, розміщеного за допомогою Сервісу, включаючи його копіювання, тиражування та розповсюдження.
Користувач погоджується з тим, що будь-який матеріал може бути видалений, скопійований, змінений, переданий та опублікований Сервісом у рамках надання послуг.

Повернення товару чи коштів

Якщо покупець отримав продукцію неналежної якості, яка не відповідає стандартам поліграфії або технічному завданню, то в такому разі можливі:

  • усунення недоліків продукції;
  • заміна продукції;
  • повернення коштів.

Повернення продукції можливе протягом 14 календарних днів із моменту її виготовлення. Для цього необхідно написати звернення на електронну адресу orders@karbon-service.com.ua, описати суть проблеми та прикріпити фотографії браку чи дефекту продукції, а також надіслати продукцію назад виробнику. Претензії щодо дефектів продукції, що сталися не з вини Сервісу не приймаються.

Покупець не має права вимагати повернення коштів або заміни продукції, якщо вона належної якості та виготовлена ​​за затвердженим макетом покупця.

Повернення коштів на замовлення залежить від способу оплати і проводиться в такий же спосіб. Термін повернення становить до 14 днів і залежить від графіку роботи банку.

Згода на обробку персональних даних

Користувач надає добровільну згоду на обробку будь-якими способами його персональних даних, а саме включення до баз даних, включаючи передачу своїх персональних даних підприємству ТОВ «Карбондруксервіс» та іншим третім особам, з метою систематизації, включення їх до баз даних, передачі інформації рекламного та/або нерекламного характеру та/або будь-яких інших цілей, що не суперечать законодавству України. Цим Користувач підтверджує, що ознайомлений із правами, що стосуються персональних даних, а також цим підтверджує, що підприємство ТОВ «Карбондруксервіс» та інші треті особи звільнені від зобов’язання надсилати на його адресу письмове повідомлення про права, мету збору даних та осіб, яким передаються його персональні дані. Також підтверджує, що в майбутньому не матиме жодних претензій до вищевказаних осіб щодо використання його персональних даних із метою, викладеною вище. Інформація, вказана на сайті, є достовірною.
У будь-який час згода може бути відкликана мною шляхом письмового повідомлення за адресою: м. Київ, пров. Лабораторний 1, ТОВ «Карбондруксервіс», або зателефонувавши за телефоном 0 (44) 494–24–25, або написавши лист за електронною адресою orders@karbon-service.com.ua.

У разі зміни моїх персональних даних, зобов’язуюсь повідомити представників ТОВ «Карбондруксервіс» будь-яким із вищевказаних способів.

Внесення змін до цих Умов

Сервіс на власний розсуд може в будь-який час вносити зміни до цих умов. Такі зміни описуються в повідомленні, яке сервіс опубліковує на відповідному сайті. У разі виникнення заперечень проти таких змін ваше єдине право вимоги полягає в припиненні використання Сервісу. Продовження використання цього Веб-сайту після опублікування повідомлення про зміни означатиме погодження вами таких змін та згоду на обов’язковість їх положень та умов. Певні положення цих Умов можуть бути замінені на експрес-повідомлення правового характеру або умови, розміщені на конкретних сторінках сайту. У цьому випадку таке повідомлення або умова буде вважатися включеним до цих Умов і замінятиме одне або кілька положень цих Умов, які були визначені як такі, що підлягають заміні.