Оплата

Ви можете оплатити замовлений товар кількома способами:

  • банківською картою онлайн за допомогою сервісу LiqPay (карти Visa і MasterCard);
  • через сервіс Privat24;
  • через термінал самообслуговування або веб-банкінг;
  • банківський переказ в будь-якому комерційному банку (додатково стягується комісія за переказ згідно з тарифами банку);
  • безготівковий платіж з ПДВ для юридичних осіб;
  • готівкою нашому кур'єру при доставці або в офісі компанії при самовивозі;

Ми є платниками ПДВ.

Доставка

Самовивіз продукції з магазину. Ми завжди раді бачити вас в робочий час у нас в офісі за адресою м.Київ, пров. Лабораторний 1, під'їзд №2, оф. 220. Ми працюємо з 10 до 19 з понеділка по п'ятницю. При попередній оплаті ви можете забрати продукцію в будь-який час. Уточніть цю можливість у менеджерів.

Доставка по Києву. Ви можете замовити доставку кур'єрами «Нова Пошта» або нашим кур'єром. Доставка здійснюється на наступний день після виготовлення продукції. Час доставки уточнюйте у менеджерів компанії «Нова Пошта». Також ви можете замовити доставку на склад компанії «Нова Пошта» всього від 25 грн.

Доставка по Україні. Ми доставляємо готову продукцію через службу доставки «Нова Пошта». Тарифи на доставку на склад перевізника – від 35 грн. Вартість вказана за вагу до 1-го кілограма. При замовленні вартість доставки розраховується автоматично. Зверніть увагу, що посилка зберігається на складі безкоштовно протягом 5 днів. Після цього терміну стягується додаткова плата за зберігання.